Zasaď strom

 Za každou objednávku nad 10 000 Kč
vysadíme 1 strom v České republice.

 Na projektu ZASAĎ STROM spolupracujeme s Českou zemědělskou univerzitou. Výsadba probíhá pouze v rezervaci Voděradské bučiny.

Zasaď strom

Za každou objednávku nad 5 000 Kč vysadíme 1 strom v České republice, report a certifikace zajišťuje Česká zemědělská univerzita. Lokalita výsadby rezervace Voděradské bučiny. S uvedenou objednávkou Vám na email zašleme certifikát o výsadbě. Pokud chcete

Za každou objednávku nad 10000 Kč vysadíme 1 strom v České republice, report a certifikace zajišťuje Česká zemědělská univerzita. Lokalita výsadby rezervace Voděradské bučiny.
S uvedenou objednávkou Vám na email zašleme certifikát o výsadbě. Pokud chcete podpořit výsadbu stromů v České republice, tak neváhejte v posledním kroku v objednávce nakoupit počet stromů, které chcete vysadit. Na každý strom Vám přijde certifikát s unikátním kódem nově vysazeného stromu.

Na projektu ZASAĎ STROM spolupracujeme s Českou zemědělskou univerzitou. Výsadba probíhá pouze v rezervaci Voděradské bučiny. Podpoř i Ty nové stromky v České republice.
Životní prostředí nám není lhostejné.

Podpořte i Vy výsadbu stromků v České republice a zakupte středoevropský strom s výsadbou ve Voděradských bučinách. 

K výsadbě jsou určené tyto stromy:
JEDLE BĚLOKORÁ
120,00  bez DPH / 145,20  s DPH
DUB ZIMNÍ / LETNÍ
105,00  bez DPH / 127,05  s DPH
BUK LESNÍ
108,00  bez DPH / 130,68  s DPH
JAVOR KLEN
104,00  bez DPH / 125,84  s DPH